Досвід більше 10 років
Наша компанія більше 10 років виготовляє шестерні, зубчасті колеса, зірочки.
Гарантія якості
На всі наші віробт ми надаємо гарантію якості.
Великий верстатний парк
Виконуємо токарні, фрезерні, свердлильні, шліфувальні, довбальні, розточувальні, токарно-карусельні, слюсарні та зварювальні роботи.
Кваліфіковані фахівці
В нашій команда тільки кращі фахівці своєї справи.
Терміни виготовлення
Початковий прорахунок деталі становить від 1 до 3 днів! Виготовлення деталей вчасно.
Низькі ціни
Ціна на нашу продукцію залежить від складності робіт і формується перед початком робіт

Про компанію

Якщо вам необхідні такі елементи зубчастих передач, як шевронні і черв’ячні колеса всіх типів, шестерня (стандартна, у вигляді конуса чи циліндра), зубчасті колеса та інші супутні компоненти, наша компанія буде рада допомогти у виготовленні якісних деталей.

Ми пропонуємо наступні послуги своїм постійним партнерам і покупцям:

  • Виробництво елементів, які використовують зачеплення зовні.

Включає в себе такі основні процедури, як професійне виготовлення шестерень, коліс зубчастого і шевронного типу, а також черв’ячних зірок і шестерень, зачеплень Новикова, конічних шестерень з діапазоном зовнішніх діаметрів від 22 мм до 1,000 мм і максимальною масою до 500 кг.

В дану послугу також входить виготовлення валів зубчастих,  вал-шестерень, валів-шевронів і карданів, валів-шліців, піввісей. Граничний діаметр виробів – до 600 мм, гранична довжина – до 3,000 мм, гранична вага – до 500 кг. Кількість «зубів» – від 6 до 200 штук на виріб. Виготовляємо також зубчасті рейки до 1000 мм.

  • Виробництво елементів, які використовують зачеплення зсередини.

Послуга включає виготовлення всіляких обойм, різних шестерень, сталевих муфт. Використовується технологія «зубодолбежка». Гранична висота заготовок не повинна перевищувати 200 мм, максимальний діаметр – не більше 500 мм. Пропонуємо виготовлення різних пазів для шпонок, шліців внутрішніх з використанням методу «довбання» або «протягання». Граничний зовнішній діаметр деталі не перевищує 3,000 мм, максимальна висота – до 500 мм.

Крім того, якщо з яких-небудь причин деталі зубчастої передачі вийшли з ладу, зносилися і потребують заміни, можна замовити у нас професійний ремонт:

  • шестерних передач;
  • зубчастих коліс і вінців;
  • валів;
  • муфт;
  • кілець і «зірок».

При необхідності досвідчені майстри виконають діагностику вашого механізму і зроблять його обслуговування, мастило, наріжуть зуби, що стерлися.

Вартість послуг

Звертаємо вашу увагу, що вартість наших послуг залежить від безлічі факторів. Ціна залежить від стану деталі, можливості її реставрації, обсягу передбачуваних робіт. Фінальний цінник буде озвучений після отримання детальної інформації від замовника (кілька фото необхідного елемента або його креслення з вказівками всіх основних характеристик, типів матеріалу, розмірів). Більш детально про послуги нашої компанії вас завжди проконсультують кваліфіковані фахівці за вказаними на сайті телефонами.

Наші послуги

Наші партнери

Зробити замовлення

Прикріпіть фото, ескіз або креслення деталі

Наша продукція

Виготовлення шестерень під замовлення. Пара шестерен.
подробнее
Виготовлення валу з прямобочними шліцами та евольвентним вінцем.
подробнее
Новий вал до кермового редуктора Джип Вранглер. Ремонт редуктора.
подробнее