Ремонт зубчатих колес

Такий елемент зубчастої передачі, як колесо, є надзвичайно важливим для рівномірності і плавності роботи механізму. Рано чи пізно матеріал може піддатися зносу, в результаті чого вам буде потрібнf послуга «ремонт зубчастих коліс».

Важливо розуміти, що будь-яка поломка, знос або дефект повинні бути виявлені і усунені в мінімальні терміни. Від цілісності зубчастої пари залежить подальша робота всього обладнання. Пошкоджене зубчасте колесо може стати причиною серйозної поломки, яка в найгіршому випадку може повністю вивести механізм з ладу і навіть зруйнувати його.

Методи і способи ремонту

Наші фахівці використовують найсучасніші методи і матеріали для відновлення і ремонту зубчастих коліс всіх видів. Залежно від типу зносу або виду дефекту можуть застосовуватися різні методики і способи.

Наприклад, якщо зубчасте колесо «зносилося» тільки з одного боку, його зазвичай досить просто перевернути. Це дозволяє використовувати зворотну сторону елемента без втрати ефективності. Якщо колесо виконане в несиметричному вигляді, може знадобитися перенесення втулки або ступки з одного боку на інший.

При серйозному пошкодженні всього зубчастого ряду його повністю зрізують і наварюють або напресовують на що залишилася маточину спеціальне ремонтне кільце за розмірами. Одержаний вінець обточується, і на ньому за допомогою фрези виготовляються нові зуби.

Інші варіанти (зубчасті колеса)

Якщо зубчасте колесо відноситься до розряду допоміжних і використовується при передачі малого моменту обертання, то зазвичай ділянку колеса з пошкодженим зубом повністю вифрезеровують. Готується відповідного розміру фрагмент, який за допомогою зварювання або гвинтового з’єднання вставляється в вирізаний паз.

Часто трапляються ситуації, коли зносу піддається розмір отвору. Для ремонту необхідно розточити його і запресувати всередину ремонтну втулку. Також використовується метод наплавлення з наступним вирізання посадкового отвору під необхідний розмір.

Чому варто вибрати саме нас для ремонту зубчастих коліс?

Україна – досить розвинена промислова держава, тому потреба в якісному обладнанні була і залишається. Для забезпечення безперервності виробництва вам будуть потрібні різні елементи, виготовити і відремонтувати (відновити) які пропонує наша компанія.

Виготовлення шестерень, зірочок, валів, черв’ячних передач, а також ремонт ланцюгових і зубчастих передач краще замовити саме у нас. Ми гарантуємо:

  • своєчасність і якість виконання робіт;
  • оперативність доставки;
  • виконання оригінальних і нестандартних виробів за кресленнями і ескізами замовника.

З усіх питань звертайтеся за вказаними на сайті телефонами.

Виготовлення шестерень із зовнішнім зачепленням

Тип деталей: Наші технічні можливості:
мін. зовнішній діаметр (мм.) макс. зовнішній діаметр (мм.) макс. метричний модуль (мм.)
Циліндрична прямозуба шестерня 6 1000 10
Циліндрична косозуба шестерня
Шевронна шестерня
Черв’ячна шестерня
Шестерня з зачепленням Новикова
Конічна прямозуба шестерня 20 500 6
Зірочка 30 1000 крок 38,1

Виготовлення шестерень з внутрішнім зачепленням

Тип деталей: Наші технічні можливості:
мін. зовнішній діаметр (мм.) макс. зовнішній діаметр (мм.) макс. метричний модуль (мм.)
Шестерня прямозуба з внутрішнім прямим зубом 500 200 8