Виготовлення черв'ячних передач

Що являє собою «черв’ячна пара»? Це особливий вид механічної передачі, який передає і перетворює прямолінійний рух черв’ячного вала або «черв’яка» в крутний момент зубчастого колеса. Зубчасті колеса і черв’яки при цьому найчастіше мають перпендикулярні осі обертання.

Черв’ячний вал виготовляється з високоміцної конструкційної сталі марки 45 або 40Х, 40ХН2МА, 38Х2МЮА. Після виготовлення він піддається термообробці. Для забезпечення необхідної функціональності твердість черв’ячного вала повинна бути вище, ніж аналогічний показник у відповідь черв’ячної шестерні.

Саме з цієї причини шестерня, як правило, виконується з бронзи, латуні або чавуну. Виготовлення шестерень відбувається з матеріалів марок БрАЖ9-4, СЧ20 і ін. Черв’як – завжди ведучий вал передачі, шестерня – ведений елемент.

Сфера застосування черв’ячних передач

Найчастіше черв’ячні передачі використовуються в різних механізмах, підйомниках, в поворотних редукторах, в автомобільному обладнанні (рульова передача). Досить часто послугу виготовлення черв’ячних передач замовляють компанії, що займаються виробництвом і ремонтом мотоблоків і сепараторів. Станції технічного обслуговування, шиномонтажні комплекси також є постійними нашими замовниками.

Особливості черв’ячних передач

Черв’ячна передача здатна забезпечити відносно малі, але при цьому максимально точні переміщення. Саме з цієї причини вона часто застосовується в різних механізмах точного підстроювання (токарні верстати, легка промисловість та ін.). Якщо необхідно забезпечити такі параметри, як мінімальний рівень шуму, точність, плавність ходу, черв’ячна пара – поза конкуренцією.

Такий спосіб передачі характеризується:

  • простотою і компактністю конструкції;
  • зручністю компонування;
  • відмінним передавальним співвідношенням;
  • можливістю строго вивіреного обертання колеса.

Природно, для досягнення цих параметрів і характеристик виготовлення черв’ячної передачі важливо довірити перевіреного виробника. Тільки професійний підхід до своєї роботи, починаючи від проектування і закінчуючи фінішною обробкою і тестуванням, здатний гарантувати відмінний результат.

Наша компанія застосовує тільки якісну сировину і сучасне обладнання для виробництва черв’ячних пар стандартного типу і оригінальних виробів за ескізами замовника. Високоточні верстати дозволяють виготовити будь-які обсяги продукції в мінімальні терміни, після чого ми готові доставити їх в будь-який регіон України.

Виготовлення шестерень із зовнішнім зачепленням

Тип деталей: Наші технічні можливості:
мін. зовнішній діаметр (мм.) макс. зовнішній діаметр (мм.) макс. метричний модуль (мм.)
Циліндрична прямозуба шестерня 6 1000 10
Циліндрична косозуба шестерня
Шевронна шестерня
Черв’ячна шестерня
Шестерня з зачепленням Новикова
Конічна прямозуба шестерня 20 500 6
Зірочка 30 1000 крок 38,1

Виготовлення шестерень з внутрішнім зачепленням

Тип деталей: Наші технічні можливості:
мін. зовнішній діаметр (мм.) макс. зовнішній діаметр (мм.) макс. метричний модуль (мм.)
Шестерня прямозуба з внутрішнім прямим зубом 500 200 8