Виготовлення шестерен

Зубчасте колесо (Шестерня) – досить затребуваний елемент в механізмах різного типу і призначення. Воно призначене для передачі зусиль і часто піддається вельми високих навантаженням. Поломка шестерні в більшості своїй призводить до зупинки всього механізму, тому дуже важливо проводити своєчасне обслуговування і заміну зношених елементів.

Шестерня може зажадати заміни на новий елемент в будь-який момент часу, тому необхідно завжди мати необхідний запас комплектуючих. У нашій компанії ви завжди зможете замовити виготовлення зубчастих коліс з внутрішнім і зовнішнім типом зачеплення зубчастих коліс.

Залежно від ваших потреб, виготовлення зубчастих коліс (шестерень) може відбуватися за кресленнями з точним зазначенням розмірів і технічних характеристик виробів або ескізами замовника. Також можливе виготовлення зубчастих коліс (шестерень) за зразками.

Наші послуги

Якщо вам необхідні зубчасті колеса (шестерні), фахівці нашої компанії готові задовольнити будь-який попит в найкоротший час.

Ми виготовляємо самі затребувані типи виробів, в тому числі:

  • шестерні з прямим зубом;
  • шестерні з косим зубом;
  • шевронні пари;
  • конічні зубчасті колеса з прямими зубами;
  • черв'ячні шестерні.

Продукція може виготовлятися як із зовнішнім, так і з внутрішнім типом зачеплення.

Матеріали і обробка

Будь-який виріб прослужить максимально довго, якщо він виконаний з якісного і правильно підібраного матеріалу. Для виробництва своєї продукції ми використовуємо вуглецеві конструкційні метали, чавунне лиття, бронзу, латунь або алюміній. Крім того, виготовляємо шестерні з поліаміду, капролона, текстоліту й інших пластиків.

Так само можливе виготовлення шестерень з матеріалу замовника.

При виробництві виробц (шестерня, зубчасте колесо, черв'ячна шестерня) зі сталі, в разі необхідності проводиться термообробка (гартування). Виконуються і додаткові процедури зміцнення (цементація, Карбонітрація (рідинне азотування), ТВЧ обробка, азотування). При виготовленні високоточних або високоспритних зубчастих вінців (шестерня, зубчасте колесо) зуби шліфуються на Зубошліфувальному верстаті. У разі виготовлення шестерен для коробок швидкостей або подач виконується зубозазкруглення. Для роботи в агресивних середовищах шестерні проходять процедуру оксидування або фосфатування.

Якість і гарантії

Ми гарантуємо відповідність продукції нашого підприємства всім нормам і вимогам ГОСТ. Виконуємо всі роботи максимально якісно з дотриманням термінів, зазначених у договорі. Виробництво знаходиться в Україні, тому ми гарантуємо більш ніж доступну вартість послуг. Клієнти можуть вибирати різні варіанти оплати, доставка здійснюється оперативно в будь-який населений пункт країни протягом 1-3 днів (будь-якою службою доставки).

Звертаємо вашу увагу, що кінцева вартість і терміни роботи будуть розраховані після отримання вашого замовлення (від 1 до 3 днів). На ціну впливають такі фактори, як тип матеріалу, складність роботи, проведення термообробки, необхідність в нанесенні захисного покриття, хімічний аналіз матеріалу зразка. Телефони для зв'язку вказані у відповідному розділі сайту.

Виготовлення шестерень із зовнішнім зачепленням

Тип деталей: Наші технічні можливості:
мін. зовнішній діаметр (мм.) макс. зовнішній діаметр (мм.) макс. метричний модуль (мм.)
Циліндрична прямозуба шестерня 6 1000 10
Циліндрична косозуба шестерня
Шевронна шестерня
Черв’ячна шестерня
Шестерня з зачепленням Новикова
Конічна прямозуба шестерня 20 500 6
Зірочка 30 1000 крок 38,1

Виготовлення шестерень з внутрішнім зачепленням

Тип деталей: Наші технічні можливості:
мін. зовнішній діаметр (мм.) макс. зовнішній діаметр (мм.) макс. метричний модуль (мм.)
Шестерня прямозуба з внутрішнім прямим зубом 500 200 8